Wywód przodków

Posted on Updated on

 

 Dobrze jest od czasu do czasu zrobić  „wietrzenie szaf”

Jeśli chodzi o genealogie takim czasem można nazwać spisanie przodków.

Zajęło mi to ładnych kilka godzin, ale było warto. Oczywiście informacje spisane poniżej to stan mojej wiedzy na dziś ( od 2008 do początku stycznia 2017).

Mam nadzieje, że wciaż jeszcze jest szansa na znalezienie jeszcze starszych danych , czego sobie i Wam na początku nowego 2017 roku życze.

kolaz.jpg

mapa przedstawiająca tereny związane z przodkami tutaj

moi Rodzice :

po mieczu  Bernat

po kadzieli J.T Kulawiak

moi Dziadkowie :

Kulawiak Stanisław (1909 Faliszew/ Skotniki-1971 Łąkocin/Inowrocław)

i Majkowska Karolina  (1910 Gaj Zuzowski/ Przedbórz-1998 Inowrocław)

Bernat Konstanty (1916 Grabownica/Łopuszno-1985) i Z. H. Machejek 

Pradziadkowie:

Kulawiak Mikołaj (1875 Faliszew/Skotniki- ok.1950)

i Filocha Katarzyna (1873 Faliszew/ Skotniki-ok. 1955)

Majkowski Michał (1866 Czermno -1942 Gaj Zuzowski /Przedbórz )

i Obarzanek Marianna ( 1878 Zuzowy- 1944 Gaj Zuzowski/ Przedbórz)

Bernat Paweł (1874 Grabownica-1951Grabownica/Łopuszno)

i Belska Józefa (1874 Górki Łopusznańskie/Łopuszno-1954 Grabownica/Łopuszno)

Machejek Wincenty (1895 Pstroszyce/Miechów- 1963Czyste/Inowrocław)

i Ostrowska Marianna (1903 Pstroszyce/Miechów-1992Czyste/Inowrocław)

2 x Pradziadkowie :

Kulawiak Franciszek (1837Faliszew/Skotniki- 1905 Faliszew)

i Majchrzak Franciszka (1845 Majkowice/Ręczno- 1890 Faliszew/Skotniki)

Filocha Karol (1836 Faliszew/Skotniki -1904)

i Ryszka Marianna Julianna (1824 Ręczków/Skotniki -po 1904)

Majkowski Mikołaj (1831 Czermno-po 1906 )

i Resiak Marianna (1831 -po 1906 )

Obarzanek Wojciech (1839 Zuzowy- 1910 Gaj Zuzowski/Przedbórz)

i Gumienna Karolina (1842 Zuzowy- 1887 Gaj Zuzowski/Przedbórz)

Bernat Józef (1838 Grabownica -1899 Grabownica/Łopuszno)

i Barczyńska Marianna (1838 Czartoszowy- 1889 Grabownia/Łopuszno)

Belski (Bylski) Ludwik (1838 Jedle -1879 Korczyn/Łopuszno)

i Krawczyk Tekla (1846 Korczyn -po 1898)

Machejek Szczepan (1867 Pstroszyce- 1943 Pstroszyce/Miechów)

i Kania Marianna (1869 Pstroszyce- 1927 Pstroszyce/Miechów)

Ostrowski Szymon (1867 Czaple Wielkie- 1939 Prandocin)

i Kubat Anastazja ( 1871 Buk/Gołcza- 1951 Prandocin)

3 x Pradziadkowie :

Kulawiak Piotr (1804 Paskrzyn/Ręczno -1855 Faliszew /Skotniki)

i Dursiewicz Agnieszka (u.1810 Ręczno)

Majchrzak Jan ( u.1813 Ręczno/Majkowice )

i Duszyńska Agnieszka (1811 )

Filocha Walenty ( 1794 Bąkowa Góra- 1853 Majkowice/Ręczno)

i Banaszczyk Elżbieta (u.1796 Elżbinów-)

Ryszka Adam (u.1799 Ręczków /Skotniki)

i Francuz Julianna Justyna (u.1796)

Majkowski Walenty (u.1805 Czermno)

i Domańska Józefa (u.1811 Czermno)

Resiak Kazimierz ( u.1809 Czermno)

i Wolska Rozalia (u. 1811 )

Obarzanek Stephanus (1797 Zuzowy- 1853 Zuzowy /Przedbórz)

i Tomczyk Katarzyna (1797 Zuzowy-1849 Zuzowy /Przedbórz)

Gumienny Jan Kanty ( 1802 Zuzowy-1848 Zuzowy/Przedbórz)

i Marianna Dziuba (1806 Nosalewice)

Bernat Józef Jan (1800 Barycz- 1852 Grabownica/Łopuszno)

i Pięta Magdalena (1807 Czałczyn- 1879 Grabownica/Łopuszno)

Barczyński Franciszek (1810 Lasocin /Mnin- 1883 Grabownica/Łopuszno)

i Skorek Rozalia ( 1816Ruda Zajączowska /Narodowa /Małogoszcz-1872 Grabownica )

Belski Wojciech (1799 Górki Racławickie- 1848 Jedle)

i Katarzyna Poddębniak (1804 Jedle-1869 Jedle/Łopuszno)

Krawczyk Jan (1824 Korczyn – 1857 Korczyn/Łopuszno)

i Kot Tekla ( 1825 Fanisławice -przed 1873 Łopuszno)

Machejek Franciszek January ( 1829 Pstroszyce- 1882 Pstroszyce/Miechów)

i Wójcik vel Wtorek Marianna (1833 Podleśna Wola -1896 Pstroszyce/Miechów)

Kania Jakub (1830 Pstroszyce- 1892 Pstroszyce/Miechów)

i Bogacz Barbara (1830 Pstroszyce-1898 Pstroszyce)

Ostrowski Kazimierz (1832 Piotrkowice /Koniusza- 1893 Czaple Wielkie)

i Rogala Anna (1835 Łękawica /Klecza – 1925 Czaple Wielkie)

Kubat Wojciech (1833 Poręba Górna -1912 Czaple Wielkie)

i Mardziała Antonina (ok 1831 Poręba Górna -1894 Czaple Wielkie)

 4 x Pradziadkowie:

Kulawiak Stephan (1794 Paskrzyn /Ręczno-1852 Łęg Ręczyński/Ręczno)

i Krogulec Małgorzata (1783 -1819 Ręczno)

Dursiewicz Wawrzyniec (1770 Ręczno-1855 Łęg Ręczyński /Ręczno) najstarszy znany

i Słabińska Jadwiga (1793 Pilica? – 1848 Elżbinów/Ręczno)  najstarszy znany

Majchrzak Jan (ur. przed 1800) najstarszy znany

i Stańczyk Marianna ? Julianna ?(ur. przed 1800) najstarszy znany

Duszyński Wincenty (ur. przed 1800 ) najstarszy znany

i Marianna (ur. przed 1800) najstarszy znany

Filocha Kazimierz (1763 Majkowice /Ręczno- 1828 Majkowice/Ręczno)

i Małgorzata Rybak ? Kowal ?(ok 1799 )  najstarszy znany

Banaszczyk Jakub ( 1766 Paskrzyn /Ręczno- przed 1820)

i Macher Anastazja (1759 Łęg Szlachecki- przed 1820)

Ryszka Tomasz 

i Franciszka

Francuz Tomasznajstarszy znany

i Magdalena

Majkowski Jan (ok.1774 -1846 Czermno) najstarszy znany

i Konieczna Katarzyna (1775- 1855 Czermno)

Domański Mateusz (ur 1769  Oksa )

i Król Mariannanajstarsza znana

Resiak Jan (zg. 1812 Czermno ) najstarszy znany
i Świerczewska Apolonia

Wolski Franciszek (1798- 1839 Czermno) najstarszy znany

i Wyciszkiewicz Apolonia (1791-1841 Czermno ) najstarszy znana

Obarzanek Wojciech (ok.1726-1806 Zuzowy) najstarszy znany

 i Olszewska Marianna (ok. 1755-1820 Zuzowy/Przedbórz) najstarsza znana

Tomczyk Józef ( 1747 -1807 Zuzowy/Przedbórz)

i Auguścik Marianna ( 1750- 1820 Zuzowy/Przedbórz)

Gumienny Felix ( 1770Kłódzice/Witowice-1831 Zuzowy)

i Rząsowska Katarzyna (1775-1815 Zuzowy)

Dziuba Antoni (1775-1830 Zuzowy/Przedbórz)

 i Jachimczyk ? Lesiak ? Katarzyna (ok 1783-1845 Zuzowy/Przedbórz)

Bernat Józef Kalasanty (1773 Ucisko- 1842 Jasień/Łopuszno)

i Zatorska Katarzyna (zg. 1809 Barycz?) najstarsza znana

Pięta Jacenty (1758 – 1840 Korczyn ,Zasłońce)

i Marcinkowska Katarzyna (ok. 1765(?) – 1815 Czałczyn /Łopuszno)

Barczyński Szczepan (ok 1770 Oleszno- zg. przed 1831)

i Dorobisz Gertruda/Dorota? (1775 Oleszno-1831 Gnieździska /Małogoszcz)

Skorek Jan (1779 -1850 Jedle/Łopuszno) najstarszy znany

i Zielińska Marianna (1792Małogoszcz- 1842 Czartoszowy/Łopuszno)

Belski Stanisław (ok . 1760 )

 i Jędruch Dorota (1755 – 1809 Janowiczki /Racławice)

Krawczyk Antoni (1789 Korczyn-1867 Korczyn/Łopuszno)

i Kotwica Magdalena (1785-1837 Korczyn /Łopuszno )

Kot Franciszek (1793 Fanisławice-1825 Fanisławice /Łopuszno)

i Karbownik Gertruda (1797 Łosień/Piekoszów- przed 1843)

Machejek /Machej Krzysztof (1789 Pstroszyce- 1846 Pstroszyce/ Miechów)

i Krzykawska Anna (1799Pstroszyce-1863Pstroszyce/Miechów)

Wójcik vel Wtorek Michał (1811 Podleśna Wola -)

i Czekay(j) Magdalena ( 1810 Pstroszyce-)

Kania Stanisław (1794-1847 Pstroszyce)

i Łucja Książek (Xiążek) (1795 Pstroszyce-po 1852)

Bogacz Jacenty /Hiacyntus (1772 Pstroszyce-po 1849)

i Kuś Marianna (1793 Podleśna Wola-przed 1849 )

Ostrowski Walenty (1801Piotrkowice /Koniusza-1850 Piotrkowice/Koniusza)

i Sasnal Marianna (1801 Piotrkowice-1855 Piotrkowice/Koniusza)

Rogala Mikołaj (ur.1808 )

i Adamczyk Katrzyna (ur.1814 Łękawica,Klecza,Wadowice)

Kubat Marcin (1804 Poręba Górna-po 1864 )

i Majka (Majocha) Zofia (1801 Poreba Górna -1855 )

Mardziała Jakub (ur.27.01.1791 Poręba Górna -)

i Salomea Serwatka  (zg. 03.05.1840 Poręba Górna )

5 x Pradziadkowie: 

Kulawiak Kazimierz (ok.1730-1791 Paskrzyn, Ręczno) najstarszy znany

i Marianna

Krogulec Marcin (1721 -1819 Elżbinów, Ręczno) najstarszy znany

i Karpińska, Niewiada, Gawlikowska Małgorzata najstarsza znana

Filocha Teodor (1736- 1796 Paskrzyn, Ręczno) najstarszy znany

i Ewa  najstarszy znany

Banaszczyk Jakub? (Stobnica) najstarszy znany

i Wach Franciszka ?   najstarszy znany

Macherek Kacper (ur.ok. 1730?) najstarszy znany

i Małgorzata 

Konieczny Błażej(ur. ok. 1738 -zm.1806 Czermno ) najstarszy znany

i Zofia  Bąk (ur.ok 1737 -zm. 1800 Czermno najstarsza znana )

 

Domański Łukasz  Oksa?   ur ok 1732-zg.Błogoszów.Konieczno 1798)
Ewa Winarska (ur.ok 1747- zg.1812 Czermno)

Wyciszkiewicz Wojciech (ur. ok 1746 )

Tomczyk Błażej ? czekają na potwierdzenie poprzez doszukanie akt

i Lasowicz Jadwiga ?

Gumienny Jan (zg. Kłudzice, Witów po 1816 ) najstarszy znana

i Korpas Marianna najstarsza znana

Rząsowski Wojciechnajstarszy znany

 i Łucja

Dziuba Tomasz (ok .1742 -1782 Zuzowy/Przedbórz)najstarszy znany

i Sobol Katarzyna (ok .1731.-1811 Zuzowy/Przedbórz)najstarsza znana 

Bernat Aleksy (ok. 1740-1817 Czałczyn/Łopuszno)

i Kukla Ewa (ok. 1750 -1810 Jasień, Łopuszno)

Pięta Błażej (zg. 1788 Czałczyn /Łopuszno) najstarszy znany

i Maruszczyk Marianna (zg. 1762 )

Marcinkowki Franciszek (zg. 1800)  najstarszy znany

i Katarzyna

Barczyński Walenty (ur. ok. 1746 -1828 Niwki Cholewskie, Oleszno) najstarszy znany

Dorobisz Błażej (zg. 1787 Oleszno) najstarszy znany)

i Katarzyna 

Zieliński Sebastian (1792-1842 Czaroszowy/Łopuszno) najstarszy znany

i Elżbieta 

Krawczyk Jan (ślub z Magdaleną 1799) najstarszy znany

i Kowalczyk Magdalena najstarsza znana

Kotwica Jakub (zg. 1806 Korczyn/Łopuszno) najstrszy znany

i Ziętek Rozalia, Magdalena ?

Kot Jacenty (1752- 1813 Fanisławice/Łopuszno)

i Chruściak Marianna (ur.1757)

Karbownik Józef (ur. ok. 1733 -Łosienek, Piekoszów 1813) najstarszy znany

i Wijas Krystyna (najstarsza znana)

Machejek Augustyn (ur. 1757 Uniejów- zg. 1795Pstroszyce /Miechów )

i Delban Regina (ur. 1752 Pstroszyce )

Krzykawski Sebastian (1766 Pstroszyce-1823 Pstroszyce/Miechów)

i Małpa Małgorzata (1770 Pstroszyce- 1807Pstroszyce/Miechów)

Wójcik vel Wtorek Jan (1777Podleśna Wola/Miechów-zg. pomiedzy 1825 a 1835 )

i Miłek Apolonia (1777Podleśna Wola/Miechów -zg. pomiędzy 1825 a 1835)

Czekaj Czekay Mathias (ur.1758 Strzeżów)

i Bogacz Małgorzata (I ślub z Andrzej Kaydy 1780 , drugi z Czekay M. 1806)najstarsza ustalona

Kania Andrzej (1756 Pstroszyce- przed 1822)

i Małpa Katarzyna (1760-1805 Pstroszyce/Miechów)

Książek Xiążek Marcin (1758Pstroszyce-1824 Pstroszyce/Miechów)

i Skrzypek Zofia (ślub 1783,zg. po 1823) najstarsze znana

Bogacz Adam (1737 Pstroszyce-1803 Pstroszyce /Miechów)

i Karaś Regina (ur.1742 Podleśna Wola /Miechów)

Kusowicz Kuś Jan( 1756 Biskupice/Miechów-1813 Uniejów)

i Sędek Dorota (zg .po 1821) najstarsza znana

Ostrowski Szymon (ok.1775 -przed 1848)

i Gajówka ? Zofia (1780-po 1848)

Sasnal Ignacy (ok.1760 – 1831 Piotrkowiece Małe/Koniusza)

i Łój (Maj) Katarzyna (ok. 1788 -po 1825 )

Rogala Andrzej (ur.przed 1800) najstarszy znany

i Warchał Monika (ur.przed 1800) najstarsza znana

Adamczyk  Antoni (ur. przed 1800)  najstarsza znana

i Mamczarczyk Małgorzata (ur .przed 1800) najstarsza znana

Kubat Tomasz (1768 Poręba Górna -przed 1823)

i Gajda Zofia – najstarsza znana

Majka Dominik (ślub 1788 Poręba Górna ) najstarszy znany

i Łyczak Agata/Agnieszka -najstarsza znana

Mardziała Sebastian (Sobestyan ) ur. ok 1751 

i Rerak Magdalena ur. ok 1761 

 6 x Pradziadkowie

Bernat Kazimierz (ok. 1700 -1778 Łopuszno) najstarszy znany

i Marianna (poza Marianna mógł mieć również żone Rozalie Kulin a także żonę Ewę)

Kukla Wawrzyniec (żony: Ewa Gałęzka? , i Anna) najstarszy znany

i Ewa 

Kot Antoni (ur. przed  1733 par .Łopuszno)  najstarszy znany

i Katarzyna

Chruściak Adam (ur.ok 1725 -1800) najstarszy znany

i Ciszek Rozalia najstarsza znana

Machejek Andrzej ur. 1731 Chodów -zgon 1803 Pstroszyce 18

i Małgorzata Nocuń  (zgon przed 1788) 

Delban (Dylbąn) Piotr (1707 Pstroszyce)

ślub 1743 Chodów

i Tomon Marianna (1713 Biskupice -1801 Pstroszyce/Miechów)

 

Krzykawski Wojciech (1738-1802 Pstroszyce/Miechów)

i Kaczmarczyk Regina (ok. 1738-1806 Pstroszyce /Miechów)  najstarsza znana

 

Wójcik (Wtorek ) Mathia Maciej ur. 1754 Podleśna Wola)

i Borzęcka Katarzyna (ur. 1757 Miechów)

Miłek Kazimierz (1745-1823 Podleśna Wola)

i Lenart Helena (1756-1812 Podleśna Wola )

 

 

Małpa Krzysztof (1727 Zagorzyce ?-1804 Pstroszyce)

i Bogacz Zofia (1730 Jaksice -1800 Pstroszyce) ?

 

 

Książek / Xiążek Błażej (ok . 1707-1777 )najtarszy znany

i Przeźmion Marianna (9.09.1724 Pstroszyce-1788 Pstroszyce /Miechów)

 

Bogacz Józef  (ok. 1706 -1776 Pstroszyce/Miechów)

ślub 1731 z

Kaczmarczonka Regina (1711 Pstroszyce-1778 Pstroszyce/Miechów)

Kania Józef (1732 – 1778 Pstroszyce )

Wojtuska Teresa 

Karaś Kazimierz (ok.  1714 -1774 Podleśna Wola/ Miechów) najstarszy znany

ślub 1737 z

Szwaja Regina (zg. 1779) najstarsza znana

Kusowicz/ Kuś Sebastian (ur. 1728 Biskupice)

i Pardała Elżbieta (ok.1726- zg.1767Biskupice/Miechów) najstarsza znana

Ostrowski Stelmach Bartłomiej (ur. Proszowice? ok.1754-1828 Piotrkowice.Koniusza)

Warchał Andrzej ( żyjący Łękawica/Klecza  przed 1800)

Gajówka Wojciech ? (ok .1764 -zg. przed 1813 par. Koniusza) dane teoretyczne

i Barbara ? 

Sasnal Tomasz (ur. ok. 1734 -1804 Stawiszyce/Pełczyska) najstarszy znany

i Musiał Jadwiga (ur.ok 1748 -1788 Koniusza) najstarsza znana

Kubat Antoni (ur. ok. 1730 -1792) najstarszy znany

i Agnieszka

 7 x pradziadkowie:

Machejek Tomasz (ok. 1703- zm. 27.03.1770 Chodów )

ślub 18.07.1728 Miechów

i Franciszka  (ur.ok 1708-zg. 13.01.1748 Chodów)

Delban Jan (ur. 1678Pstroszyce )

ślub 1705 Pstroszyce

z Raj /Rączczanka Anna –najstarsza znana

Tomon Jakubnajstarszy znany

Regina

oraz II ślub  1717 Musiał Dorota

Krzykawski Wojciech (1715 Siedliska/Miechów )

i Regina Malchrowa /Majcher ? ślub 1738 -najtarsza znana

(druga żona Młostkowa Dorota )

 

 

Małpa Stanisław (ur. 1706 Pstroszyce)

i Powroźnik Zofia – ślub 1726 Siedliska

Przeźmion Krzysztof

i Regina

 

Bogacz Wojciech (ur. 1676 Zagorzyce)

i Wach Zofia (ślub 1720 Siedliska )

 

Kania Jakub ( ur. ok. 1702- zm .1771 Pstroszyce)

i Regina

Borzęcki Maciej Famatus (ur. 1710 -1786 Miechów)

i Katarzyna 

Wójciek vel Wtorek Wojciech (ur. ok. 1720 -1785 Podleśna Wola )

i Magdalena

Miłek Wojciech (ur. 1715 Podleśna Wola )

i Żurek  Zofia( ur. 1719 Szczepanowice,Miechów)  ślub 1739 -najstarsza ustalona

Lenart Maciej Mateusz ur. 1717 -1778 Podleśna Wola )

i Szwaja Marianna (1730 Biskupice- 1781 Podleśna Wola )

Bogacz Jan ? teoretycznie ojciec Józefa Bogacza

i Piasek Zofia (ur 1697 Miechów)

Kaczmarczyk Kaczmarz Andrzej  (ur. przed 1690) najstarszy znany

i Agnieszka

Kusowicz Kuś Wojciech (ur.przed 1700 Biskupice ?)

i Katarzyna 

 8 x pradziadkowie

Machejek Wojciech ? -wymienony w spisie dotyczącym inwentarza kościoła w Chodowie w 1666 roku – był ojciem Józefa (ur. 1665 i Walentego (ur.1669), mógł być ojcem Stanisław i Tomasza (ok.1703)

i Agnieszka 

Delban Szymon (ur. przed 1758 )

i Elżbieta 

oraz żona Jadwiga

Krzykawski Franciszek (ur. 1676 Falniów)

ślub 1702 z

Wituch ? Dorota

 

Wlazłowski Wlazło Jan (ur. 1698 Pstroszyce)

i Przytuła Przytulanka Agnieszka (ślub 1723 Falniów ) 

 

Miłek Andrzej (ur. ok 1690)

i Agnieszka  

 

Żurek Jan 

i Magdalena 

Piasek Wojciech

i Konstancja

 

Lenart Jan ur. ok 1685

i Nowak Agnieszka ślub 1708

Bogacz Grzegorz (ur .ok 1650) 

i Regina

Borzęcki Paweł (ur. ok 1670 )

 i Katarzyna

Kusowiczowa Regina ? -teoretycznie matka Wojciecha (ur. ok 1688 -zm.1768Biskupice/Miechów)

9 x pradziadowie :

Krzykawski Błażej (ur. ok. 1640)

i Marianna

Wlazło Sebastian (ur. ok 1670 )

i Marianna

Lenart Wawrzyniec

i Marianna -najprawdopodobniej rodzice Jana

Tak wygląda podsumowanie wiedzy na temat moich przodków. W  niedługim czasie również postaram się wykonać spis przodków mojego męża, których również ” za jedym zamachem)” szukam.

Mam nadzieje, że jesli znajdziecie podobne informacje wśród swoich przodków odezwiecie się do mnie z wiadomościami, czekam szukając dalej … .

ilość przodków w  pokoleniach

4 dziadków

8 pradziadków

2 x pradziadkowie -16  przodków (16)

3 x pradziadkowie -32 przodków (32)

4 x pradziadkowie -64  przodków (odnalezionych 64)

5 x pradziadkowie -128 przodków (odnalezionych 72 )

6 x pradziadkowie -256 przodków (odnalezionych 39 (?)

7 x pradziadkowie – 512 przodków (odnalezionych 32 (?)

8 x pradziadkowie -1024  przodków (odnalezionych (23(?))

9 x pradziadkowie -2048  przodków (odnalezionych 6 )

 

Miejsca związane z życiem przodków opisane na moim drugi blogu znajdziesz w linkach poniżej

Antolka (małopolska) kliknij tutaj

Tokarnia -skansen tutaj

Cisie (małopolska )kliknij tutaj

Ojców tutaj

autor:

Ania Bernat M.

wstępne informacje o źródłach:

spis ludności Podleśna Wola czytaj tutaj

USC

Archiwa Państwowe

Archiwa Parafialne

Archiwa Diecezjalne

Archiwum Narodowe

księgi na stronach familysearch

Czermno tutaj

4 myśli w temacie “Wywód przodków

    Kasia said:
    Styczeń 5, 2017 o 7:33 am

    Podoba mi się podsumowanie pokazujące ilu przodków udało się odnaleźć, a ilu czeka jeszcze na odkrycie … niejednokrotnie wydaje się, że stanęliśmy pod ścianą i w żadną stronę już się nie ruszymy, a takie zestawienie pokazuje, że poddawać się nie należy, bo jeszcze tylu naszych antenatów czeka na przywrócenie pamięci o nich …

    Polubienie

    Halina Ożarowska said:
    Styczeń 5, 2017 o 12:31 pm

    Doprawdy Aniu imponujące! Ale jak znam Twoja determinację i tzw.”nosa” to uda ci się dotrzeć do tych mniej znanych .Gratuluję!

    Polubienie

    Maria said:
    Kwiecień 19, 2017 o 8:50 pm

    Gratulacje za bloga ukazującego ogrom pracy genealogicznej. Czytam z ciekawością bo wiele nazwisk jest mi znanych. Spotkałam ich podczas moich poszukiwań. Napiszę na priv. Pozdrawiam

    Polubienie

    […] Wywód przodków […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s